kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© gazmoi - Fotolia.comJesień sprzyja czytaniu - wielu kojarzy tę porę roku z wygodnym fotelem i książką w ręku. Nieprzyjemny chłód poranków i szarobure oblicze, zwłaszcza późnej jesieni, potrafi skutecznie odstraszyć od spacerowania. Wtedy najlepszym przyjacielem jest właśnie książka. Oto trzy propozycje, po które warto sięgnąć w najbliższym czasie.
 
 
fot. Decathlon_płaszczTylko kilkanaście dni dzieli nas od kalendarzowej jesieni, która przyniesie zapewne chłodne i deszczowe dni. Schyłek lata to najlepszy czas na przegląd garderoby i przygotowanie się do nowych warunków pogodowych. Oto propozycje Decathlonu na sezon jesienny.
 
 
fot. 4 września wejdzie do kin nowy film w reżyserii Dariusz Glazera. "Mur" to historia ukazująca współczesnych Romea i Julię w świecie strzeżonych osiedli, klasowych podziałów oraz murów, którymi bogaci odgradzają się od biednych. W rolach głównych zobaczymy Tomasza Schuchardta oraz Martę Nieradkiewicz.
 
 
fot. Plakat Skrzypek na dachu, autor Andrzej PągowskiDla tych, którzy kochają teatr i nie chcą czekać na rozpoczęcie nowego sezonu teatralnego, Teatr Żydowski w Warszawie przygotował miłą niespodziankę. Od 14 do 16 sierpnia wystawiany będzie światowej sławy musical „Skrzypek na dachu” w reżyserii i choreografii Jana Szurmieja. Kolejne spektakle zaplanowano na 25 i 26 września.
 
 
fot. CamaieuPo letnim urlopie przychodzi czas na powrót do codziennych obowiązków. Marka Camaieu przygotowała powakacyjną kolekcję mody biurowej.
 
 
fot. @ stadt wien marekting4 lipca rozpoczął się w austriackiej stolicy 25. Festiwal Filmu Muzycznego. Codziennie po zapadnięciu zmroku na wiedeńskim Placu Ratuszowym można posłuchać utworów klasycznych w wykonaniu światowych gwiazd i zobaczyć przedstawienia taneczne. Impreza potrwa do 6 września 2015 roku.
 
 
fot. Julia MalischnigW dniach od 2 do 7 października 2015 roku odbędzie się XVIII Wrocławski Festiwal Gitarowy GITARA+ Ladies. W ramach wrocławskiej imprezy odbędzie się 7 koncertów, w czasie których zagrają najwybitniejsze artystki z Austrii, Bułgarii, Hiszpanii, Kanady, Niemiec, Polski oraz Stanów Zjednoczonych.
 
 
fot. Moss. Upięcie ślubneFryzura ślubna to jeden z ważniejszych elementów budujących wizerunek panny młodej. Uczesanie, które będzie mieć kobieta w dniu ślubu powinno stworzyć wyjątkową oprawę dla jej urody. Jak dobrać fryzurę na ślub, podpowiada Karolina Sztejn, stylistka fryzur z krakowskiego centrum urody Moss.
 
 
fot. Książki15 lipca poznamy listę „100 książek, które trzeba przeczytać”, stworzoną przez znane postaci świata polskiej kultury w ramach ogólnopolskiego projektu Empiku. Następnie w internetowym głosowaniu czytelnicy będą mogli wybierać pozycje z listy, ale dodawać też własne propozycje, które uważają za godne polecenia.
 
 
fot. Monika Lenczewska TAKFILM NEXT FILMOd 16 października 2015 roku będzie można w polskich kinach oglądać „Obce niebo” – film w reżyserii Dariusza Gajewskiego, w którym główne role zagrali Agnieszka Grochowska i Bartłomiej Topa. To polsko-szwedzka opowieść o małżeństwie, którego życie z dnia na dzień zostaje wywrócone do góry nogami.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] następna »