kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. AliganzaUbrania inspirowane hippisowską stylistyką znów są w modzie. W tym sezonie powraca moda na styl z lat 70. Obszerne poncha w azteckie wzory, torby z frędzlami, spodnie dzwony i charakterystyczne okulary. Jak zestawiać ubrania w tej stylistyce, aby czuć się ubranym a nie przebranym?
 
 
fot. Heavy MentalW najbliższy piątek 17 kwietnia do kin w całej Polsce wejdzie film "Heavy Mental". Produkcja w reżyserii Sebastiana Buttnego to szczery obraz pokolenia dzisiejszych trzydziestolatków. W rolach głównych zobaczymy trójkę młodych aktorów - Piotra Głowackiego, Grzegorza Stosza i Izabelę Nowakowską.
 
 
fot. shutterstock_mZima zwykle odciska piętno na naszych włosach - nie sprzyjają im czapki i ogrzewane pomieszczenia. Wiosna to doskonały czas na zmianę wizerunku, ale podstawą każdej metamorfozy muszą być zdrowe i lśniące włosy. Do wprowadzenia zmian nie trzeba wielu środków. Jak nadać fryzurze nową jakość wiosną, podpowiada Oskar Bachoń - hair and make up designer.
 
 
fot. ILY_Rafał_Królikowski,Elżbieta_Romanowska,Magdalena_Smalara_fot. A.WiedeńskiW najbliższą niedzielę 12 kwietnia na deskach Teatru Buffo odbędzie się 100. przedstawienie musicalu „I love you”. W polskiej wersji spektaklu występują Elżbieta Romanowska, Magdalena Smalara, Rafał Królikowski oraz Rafał Ostrowski. Z okazji jubileuszu widzowie mogą spodziewać się dodatkowych atrakcji.
 
 
fot. Imię_ fot. Piotr_GamdzykInscenizacja francuskiej sztuki pt. "Imię" w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza gości w Teatrze Dramatycznym, na Scenie na Woli. W rolach głównych zobaczymy Edytę Olszówką, Dorotę Krempę, Szymona Bobrowskiego, Marcina Hycnara oraz Wojciecha Malajkata.
 
 
fot. Teatr Rampa27 marca przypada Międzynarodowy Dzień Teatru - święto uchwalone w 1961 roku. To świetna okazja, aby zachęcić Polaków do odwiedzania teatru w czasie wolnym. W związku ze świętem teatru Groupon przygotował akcję "Teatr-dodaj do ulubionych", w ramach której będzie można nabyć specjalne bilety na wybrane spektakle w promocyjnych cenach. Inicjatywie towarzyszyć będzie zbiórka funduszy na leczenie i rehabilitację aktora Krzysztofa Globisza. Ambasadorem akcji jest aktor Andrzej Seweryn.
 
 
fot. Jak całkowicie zniknąć fot.Weronika Bilska17 kwietnia wchodzi do kin najnowszy film Przemysława Wojcieszka znanego z takich filmów jak „Głośniej od bomb” czy „Made in Poland”. Bohaterkami produkcji „Jak całkowicie zniknąć” są Polka i Niemka, które spędzają razem noc w Berlinie.
 
 
fot. Moda ślubnaWiększość panien młodych, niezależnie od wieku decyduje się na suknię ślubną w kolorze białym. Nic dziwnego, że to najczęściej wykorzystywany kolor w modzie ślubnej. Dla tych panien młodych, które chcą zerwać z tradycją, pozostają niebanalne suknie w pastelowych odcieniach.
 
 
fot. GitaryOrganizatorzy Gitarowego Rekordu Guinnessa organizują konkurs "Gitara jest kobietą" adresowany do gitarzystek, w którym główną nagrodą jest występ na scenie razem z gwiazdami gitary. Zwyciężczynie wezmą udział w biciu rekordu. Prócz własnego repertuaru, trzeba przygotować jeden utwór Jimiego Hendrixa we własnej aranżacji.
 
 
fot. Stilago.plWiele z nas zastanawia się, co będzie modne w nadchodzącym sezonie wiosna-lato 2015. Propozycje wielkich projektantów bazują na łączeniu różnorodnej stylistyki - od delikatnych i kobiecych sukienek po buntownicze stylizacje. Oto garść modowych inspiracji od Stilago.pl.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] następna »